Wyślij wiadomość
Do domu >

Shanghai Songjiang Jingning Shock Absorber Co.,Ltd. profil firmy

Shanghai Songjiang Jingning Shock Absorber Co.,Ltd.
-->
Szczegóły firmy

Rynek Główny:

Ameryka Północna , Ameryka Południowa , Zachodnia Europa , Wschodnia Europa , Azja Południowo-Wschodnia , Bliski Wschód , Na calym swiecie

Rodzaj działalności:

Producent

Marki:

JINGNING

Ilość pracowników:

100~200

Roczna sprzedaż

30000000-50000000

Rok utworzenia

2004

Eksport szt.:

50% - 60%

Wprowadzenie

Jingning jest firmą specjalizującą się w kompensatorach do urządzeń rurowych.Od 2004 roku stawiamy na wartości które są typowe dla firmy rodzinnej: duch innowacji, niezawodność, ciągłość i elastyczność w myśli i działaniu.Jesteśmy niezawodnym dostawcą dla naszych klientów, którzy polegają na trwałych produktach o wysokiej jakości.Wybór kompensatorów JINGNING to rozsądna inwestycja zarówno pod względem wydajności, jak i całości koszt posiadania.

 

Chiny Shanghai Songjiang Jingning Shock Absorber Co.,Ltd. profil firmy 0

 

WYPOSAŻENIE

 

Chiny Shanghai Songjiang Jingning Shock Absorber Co.,Ltd. profil firmy 1

     maszyna do wulkanizacjiMaszyna do cięcia nylonu TokarkaMłyn walcowy

                                                         

Chiny Shanghai Songjiang Jingning Shock Absorber Co.,Ltd. profil firmy 2

Metalowy mieszek Mieszadło wewnętrzne Automatyczna piaskarka płaska

maszyna do formowaniamaszyna do wulkanizacji

 

WIZYTA KLIENTA

 

Chiny Shanghai Songjiang Jingning Shock Absorber Co.,Ltd. profil firmy 3

 

PODANIE

 

Chiny Shanghai Songjiang Jingning Shock Absorber Co.,Ltd. profil firmy 4

Usługa

Jingning przyjmuje dobrą wiarę jako podstawę, siła jest obfita, wspiera klienta w uzyskaniu próbki niestandardowej.Firma zawsze uważała jakość za siłę napędową przedsiębiorstwa.Od ponownej inspekcji surowców do końcowej kontroli gotowych produktów przeszedł przez pełny zestaw procedur zarządzania i struktury organizacyjnej do kontroli.Ciśnienie próbne produktu jest ponad trzykrotnie wyższe od normalnego, przyjmuje się najwyższy standard branżowy (norma przemysłu chemicznego Hg / t2289 / 2001 Chińskiej Republiki Ludowej), a okres trwałości wynosi do 5 lat.Jest więcej specjalistów technicznych, którzy zapewniają klientom indywidualną obsługę, tak aby spełnić wszystkie wymagania klientów dotyczące produktów w bardziej kompleksowy i szczegółowy sposób.

Twoja prośba jest naszym celem, Twoja satysfakcja jest naszym życzeniem, mamy nadzieję, że będziemy z Tobą współpracować.

Historia

Sprzęt i 30 letnie doświadczenie produkcyjne, jest przedsiębiorstwem specjalizującym się w produkcji armatury kanalizacyjnej i rurowej.

Dzięki 30-letniemu rozwojowi Jingning ma zaawansowaną technologię produkcji oraz ścisłe i doskonałe środki wykrywania.Jej produkty są szeroko stosowane w wodociągach, kanalizacji, elektroenergetyce, metalurgii, budownictwie miejskim, przemyśle naftowym, chemicznej ochronie środowiska i innych dużych i średnich przedsiębiorstwach.Jej produkty dobrze sprzedają się w 31 prowincjach, miastach i regionach autonomicznych Chin.Jakość produktu jest doskonała.Jest używany w krajowych kluczowych projektach inżynieryjnych, takich jak Stadion Olimpijski w Pekinie, Guangzhou Asian Games City, elektrownia wodna Shanghai Municipal Engineering Luojing itp., I jest eksportowany do Stanów Zjednoczonych, Hiszpanii, Włoch, Turcji, Rosji, Korei Południowej, Wietnamu i inne kraje.Jest preferowany przez większość użytkowników.

Nie zapomnimy pierwotnego zamiaru, wiatru i deszczu, nie możemy się doczekać współpracy z Tobą, aby stworzyć kolejny genialny.

Nasz zespół

Po 30 latach rozwoju Jingning ma nie tylko niezachwianą pozycję w branży, ale także doskonały zespół, którego domem jest Jingning. Ich wzrost był również świadkiem wzrostu Jingning. Dzięki doskonałej jakości zawodowej, znakomitemu poziomowi technicznemu, odpowiedzialnej osobowości i determinacji do ciężkiej pracy, stopniowo pokonują trudności i wyrastają na ludzi Jingning. Są największym atutem Jingninga.

Wyślij do nas zapytanie

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Kompensator gumowy z pojedynczą kulą Sprzedawca. 2019-2023 rubberexpansion-joint.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.